KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Borsa İstanbul Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulunu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Borsa İstanbul Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29161752_5.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Borsa İstanbul Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında okulun bahçesinde öğrencilerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
Öğrencilerle yapılan bu keyifli sohbetin ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenler ile görüş alışverişinde bulundu.