KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz, Ankara'nın Yenimahalle İlçesinde Bulunan Aselsan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz, Ankara'nın Yenimahalle İlçesinde Bulunan Aselsan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_04/29132014_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Ankara Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Veli Karakuş ile birlikte Ankara Yenimahalle Aselsan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Lisede incelemelerde bulunan il Millî Eğitim Müdürümüz, okuldaki sınıfları ve atölyeleri gezerek okul hakkında yetkililerden bilgi alarak öğrencilerle sohbet etti.