İl Millî Eğitim Müdürümüz, Akçakent İlçesinde YKS Sınavına Girecek Öğrencilere Sınav Öncesi Motivasyon Konuşması Yaptı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz, Akçakent İlçesinde YKS Sınavına Girecek Öğrencilere Sınav Öncesi Motivasyon Konuşması Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/02165533_001.jpg)
Akçakent Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Akçakent Şehit Mehmet Bayar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile okulun toplantı salonunda bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, öğrencilere girecekleri YKS Sınavı öncesinde motivasyon konuşması yaptı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, "Siz değerli öğrencilerimizle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Unutmayın, bu sınav hayatınızın tek şansı değil. Her birinizin farklı yetenekleri ve hayalleri var. Önemli olan, bu yetenekleri keşfetmek ve en iyi şekilde değerlendirmektir. Kendinizi tanıyın, kendinize güvenin, güçlü yönlerinizi öne çıkarın ve bu doğrultuda hedefler belirleyin. Hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin. Siz bunları yaptıktan sonra sınav başarısı da kendiliğinden gelecektir." dedi.