İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle İl Müftülüğü Arasında Protokol İmzalandı
![İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle İl Müftülüğü Arasında Protokol İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12141839_1.jpg)
Akademik anlamda Türkiye'nin en başarılı İmam Hatip Ortaokullarından birisi olan Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulunun 2024-2025 eğitim öğretim yılı itibariyle "Proje İmam Hatip Ortaokulu" olması Millî Eğitim Bakanlığımızca onaylanmıştır. Yeni eğitim öğretim yılında ilkokul ve ortaokul kademesi birbirinden ayrılacak olan okulumuzun ortaokul kısmı Bakanlık onayı ile proje okulu olmuştur.
Bu kapsamda düzenlenen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen ve İl Müftümüz Sayın Mustafa Tekin katıldı.