KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımıza Veda Yemeği Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımıza Veda Yemeği Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Güriçin'in Mersin ili Toros ilçesine tayini çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Kırşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen veda yemeğine; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, Eğitim Müfettişleri Başkan ve Başkan Yardımcısı ile Şube Müdürleri katıldı.

Düzenlenen programda ilimizden ayrılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Güriçin; "Kırşehir'de görev yaptığım süre boyunca yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen başta İl Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor,  birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum." dedi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hakan Güriçin'in konuşmasının akabinde günün anısına bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan; "Bugün dostluk ve kardeşlik içinde hep bir arada arkadaşımızı uğurlamak üzere toplandık. Değerli mesai arkadaşımıza ilimiz eğitimine katkıları, hizmetleri ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

Program, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan tarafından İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hakan Güriçin'e plaket takdiminde bulunulması ile sonra erdi.

 

09-12-202209-12-202209-12-2022

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.