KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hürriyet İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış
![Hürriyet İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış](/meb_iys_dosyalar/2024_06/10153940_whatsappimage20240610at15.30.11.jpg)
Hürriyet İlkokulu 4/B sınıfı öğretmeni Meryem Ersoy Aslan, bu yıl mezun ettiği öğrencilere yönelik bir şiir yazdı. Öğrencileri ise öğretmenlerinin bu şiirine karşılık kendi şiirlerini yazarak kitap haline getirip öğretmenlerine hediye etti. Yazdıkları şiir kitabını öğretmenlerine takdim eden öğrencileri bu duyarlı ve örnek davranışları nedeniyle makamında kabul eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, öğrencileri tebrik etti.