KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Gelin Çayı Birlikte İçelim, Eğitim Üzerine Sohbet Edelim" Etkinliğimiz İl Millî Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerimizin Katılımıyla Gerçekleşti
![](/meb_iys_dosyalar/2023_12/29105725_2.jpg)
Etkinliğe katılan öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile ilimiz eğitim sistemi hakkında sohbet edildi. Katılımcıların soru, öneri ve talepleri alanlarında uzman yöneticilerimiz tarafından dinlenerek gerekli bilgilendirmeler yapıldı.