KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu lisemiz Tarafından Çorba İkram Ediliyor
![Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu lisemiz Tarafından Çorba İkram Ediliyor](/meb_iys_dosyalar/2023_02/09122550_1.jpg)
Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdarecilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından deprem bölgesinden, ilimiz üzerinden transit geçiş yapan depremzedelerimiz ile tüm vatandaşlarımıza Kırşehir-Kayseri Yolu; Aksaray-Ortaköy yol ayrımında (Polis denetim noktasında) sıcak çorba ikramında bulunuluyor.