KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Tanıtım ve Bilgilendirme Semineri İlimiz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde Yapıldı.

Bilgilendirme Seminerine Milli Eğitim Bakanlığı ,Yenilik ve Eğitim Teklonojileri Genel Müdürlüğünden  Daire Başkanı Sayın Dr. Yakup YÜKSEL,  İl Milli Eğitim Müdürü Osman ELMALI, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı. Bilgilendirme Seminerinde Sayın Yüksel  Fatih projesinin önemi ve proje hakkında katılımcılara bilgiler verip , katılımcıların sorularını cevaplayıp görüş ve önerilini dinledi. Ardından Fatih Projesi kapsamında İlimiz Sıddık Demir Anadolu Lisesinde öğrencilerimize tabletler dağıtıldı. Tablet dağıtım törenine İlimiz Valisi Sayın Necati ŞENTÜRK’te katıldı. Törenden Sonra  Sayın Yüksel İlimizdeki okullarda incellemelerde bulunduktan sonra Mucur İlçemizde İl Mili Eğitim Müdürümüz Osman ELMALI, ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin AKBÜLBÜL ve İlçe Okul Müdürleri ile toplantı yapıp Mucur İlçemizdeki Okullarda Fatih Projesi  hakkında bilgiler verdi.
Fatih Projesi Tanıtım ve Bilgilendirme Semineri İlimiz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde Yapıldı.
Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.