Emekliye Ayrılan Personellerimize Veda Yemeği Düzenlendi
![Emekliye Ayrılan Personellerimize Veda Yemeği Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12124154_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan personellerimiz Sevim Akgül ve Mustafa Turan onuruna, iş arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.
Gerçekleşen yemek organizasyonuna İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yasin Gülşen, Müdürlüğümüz yöneticileri ve personelleri katıldı.
Veda yemeğinde bir konuşma yapan İl Müdürümüz, "Uzun yıllar şehrimize ve Müdürlüğümüze hizmet ettikten sonra emekliliğe ayrılan mesai arkadaşlarıma yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Görev yaptıkları süre zarfında verdikleri emeklerinden dolayı kendilerini kutluyorum" dedi.
İl Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen konuşmasının ardından emekliye ayrılan personellerimize plaket ve hediyelerini vererek bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve huzur diledi.
Emekliye ayrılan personellerimizde yaptıkları konuşmalarında, "Bu organizasyonu düzenleyerek bizleri bu günümüzde yalnız bırakmadığınız için bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dediler.