KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim ve Öğretime Bir Gün Ara Verildi
![Eğitim ve Öğretime Bir Gün Ara Verildi](/www/images/mansetresim.png)
Meteorolojik verilere göre beklenen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları sebebiyle İlimiz genelinde 6 Şubat Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullar) eğitim-öğretime Valiliğimizce bir günlük ara verilmiştir.
Kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan engelli ve hamile personelimiz de bir gün izinlidir.