KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvurusu

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvurusu

             2017-2018 Eğitim öğretim yılı “EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ” başvuru süreci başlamıştır. İlgi yazıda belirtildiği gibi 09-22 Nisan 2018 tarihleri arasında genelgede belirtilen koşullara sahip kurumlarda görev yapan öğretmen yönetici ve diğer personel tarafından Bakanlığımızın http://eoyo.meb.gov.tr/login.aspx adresinden online olarak yapılacaktır.

Müdürlüğümüz tarafından uygulanmakta olan “Bir Okul Bir Bakış” projesi kapsamında ziyaret edilen okullarda yapılan toplantılarda belirlendiği gibi tüm okullarımızın birçok örnek iyi uygulaması mevcuttur. Okullarımız yaptıkları birçok iyi uygulamasından tercihen daha uzun süredir yaptığı iyi örnek uygulamalarını Kırşehir’de bulunan diğer okulların yanı sıra tüm Türkiye ile paylaşmak istemektedirler. Bu isteklerini yerine getirebilmek için uygun bir fırsat olduğu değerlendirilen “Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Süreci başlamıştır.

Bu bağlamda tüm okullarımızın “EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ” sürecine başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Okullar tarafından çeşitli kapsamlarda yapılan uygulamaların yukarıda belirtilen online giriş linkinde bulunan formata uygun hale getirilmesi eskisine oranla basitleştirilmiştir. Okullarımızın açıklamalarda eksiklik gördüğü hususlarda ve yardıma ihtiyaç duyması halinde ARGE birimi gerekli desteği sağlayacaktır. Başvurular sırasında karşılaşılan sorunlar ile ilgili Müdürlüğümüz ARGE birimi ile temasa geçilmesi gerekmektedir. 

 

EKLER

1. KILAVUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

2. GENLGE İÇİN TIKLAYINIZ.

3. RAPOR FORMATI İÇİN TIKLAYINIZ.

4. DEĞERLENDİRME BÖLGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

5.BAKANLIK EMRİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.