KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları

      Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla  yürütülen başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin üçüncüsü 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirilecektir. 

      Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ilgi Genelge´de belirtilen kategorilerdeki farklı çalışmalarla  başarı gösteren, her tür ve kademedeki eğitim  kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler  başvuru yapabileceği gibi diğer gerçek ve tüzel kişiler de başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 27 Nisan-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında www.meb.gov.tr üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

      Elektronik ortamda gerçekleştirilecek rapor değerlendirmeleri ile yerinde gözlem ve incelemelere dayanan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, düzenlenecek törenle ödüllendirilecektir.

 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri başvuruları konusunda ilgili Genelgeyi İndirmek İçin Tıklayınız.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.