KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Defne Kılıçözlü Anaokulu Öğrencilerinden Kutlu Doğum Haftası Programı

Defne Kılıçözlü Anaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası Programı düzenlendi.
Defne Kılıçözlü Anaokulu Öğrencilerinden Kutlu Doğum Haftası Programı

Anaokulu Öğrencilerinden Kutlu Doğum Haftası Programı

 

Defne Kılıçözlü Anaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası Programı düzenlendi.

 

Kültür Merkezinde düzenlenen programa Valimiz Sayın Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Yıldız Eraslan, öğretmenler ile öğrencilerin aileleri katıldı.

 

Açılış konuşmasını Defne Kılıçözlü Anaokulu Müdiresi Kıymet Şahin´in yaptığı konuşmanın ardından öğrenciler tarafından şiirler, ilahiler, Kuran-i Kerim ve Hadislerin okunması ile devam etti.

 

Programda bir konuşma yapan Valimiz Sayın Necati Şentürk, bu tür etkinliklerin çocukları imanla doldurduğunu söyledi.

 

Bugün gösteri yapan çocukların düzenledikleri programdan dolayı maneviyatla donatıldığını belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk; "Kutlu Doğum Haftası programını hazırlayıp sunan çocuklarımız imanla, Peygamber sevgisiyle donatıldılar. Bu çocuklarımızın devletimize hayırlı birer evlat olarak yetişeceklerine eminim. Sosyal faaliyetlerde başarılı olan öğrenciler, derslerinde de başarılı olurlar. Bugünkü programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere ve ailelere teşekkür ediyorum." dedi.

 

Öğrenciler tarafından çeşitli gösterilerin yapıldığı Kutlu Doğum Haftası Programı, konuklara Zemzem suyu ikram edilmesi ile sona erdi.

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.