KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Anaokulu Öğrencileri "Gelecek Kitapta Projesi" Kapsamında Hikaye Kitapları Hazırladı
![Cumhuriyet Anaokulu Öğrencileri](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04175942_4.jpg)
Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında "Gelecek Kitapta Projesi"nde hazırladıkları hikaye kitaplarını İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'e takdim ettiler.
İl Millî Eğitim Müdürümüz hazırladıkları hikaye kitaplarından dolayı öğrencileri tebrik etti ve kitaplarının hazırlanmasında öğrencilere rehberlik eden okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür etti.