KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burs ve Yatılılık Mevzuat Çalıştayı Başladı.

Burs ve Yatılılık Mevzuat Çalıştayı Başladı.
Burs ve Yatılılık Mevzuat Çalıştayı Başladı.

Burs ve Yatılılık Mevzuat Çalıştayı Başladı.

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün, burs, yatılılık ve sosyal yardım hizmetlerini düzenleyen mevzuatın Genel Müdürlük koordinesinde gerçekleşen çalıştay;

 

27 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Kırşehir Makisssos Otel’de, Bakanlığımız Merkez ve Taşra teşkilatında görevli yönetici ve personellerden oluşan katılımcılarla “Burs ve Yatılılık Mevzuatı” konulu çalıştay düzenlenmektedir.

 

Düzenlenen çalıştayın açılışında Bakanlık temsilcileri ve katılımcıların yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Vasfi Seyhan yer almışlardır.

 

İl Müdürümüz Osman Elmalı yaptığı açılış konuşmasında; katılımcılara “şehrimize hoş geldiniz, Sizleri burada ağırlamaktan memnun oluyoruz ayrıca ilimizde bulunduğunuz süre zarfında sizleri rahat ettirebilmek için Müdürlüğümüz olarak elimizden geleni yapacağız” dedi ve çalıştayın amacına ulaşması temennisiyle başarılar diledi.

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.