KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boztepe İlçemizde Gazi Osman Öztürk Ortaokulu Spor Salonunda "Kitap Kumbaram" isimli Kitap Fuarı açıldı.

Boztepe İlçemizde Gazi Osman Öztürk Ortaokulu Spor Salonunda

Kitap Fuarının açılış törenine Valimiz Sayın Necati Şentürk  Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Boztepe Kaymakamı Cihan Kayaalp, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Milli Eğitim Müdürü Osman ELMALI, Belediye Başkanı Ramazan Aydın,  öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Kitap Fuarının düzenlenmesinde emeği geçenleri kutlayan Valimiz Sayın Necati Şentürk, "Kitap Fuarı, öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında onlara tasarruf ederek kitap alma alışkanlığını da kazandırmayı hedefliyor. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimiz, kendileri için bugüne özel olarak hazırlanan kumbaralarda biriktirdikleri paralar ile kitap alacaklar. Fuarın açılmasında emeği geçen İlçe Kaymakamlığımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.Valimiz Sayın Necati Şentürk, Kitap Fuarındaki kitapları inceledikten sonra İlçe Halk Eğitim Merkezi ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.