KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bozkır Yeşeriyor
![Bozkır Yeşeriyor](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06175832_b5bf8c2f7c764810bc2a92e693e1b0c8.jpg)
Valiliğimizce başlatılan, yaşam alanları ve çevresinin ağaçlandırılmasını hedefleyen 'Bozkır Yeşeriyor Projesi' kapsamında, Türkiye Çevre Haftası münasebetiyle, Aşıkpaşa Tabiat Parkında Valimiz H. Mete Buhara, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Gülşen, ilimiz protokolü ve gençlerimizin katılımıyla düzenlenen programda ağaçlar toprakla buluşturuldu.
Düzenlenen programda ayrıca okullarımızdan mezun olan öğrencilerimiz adına ağaç dikimi yapıldı.