BİST 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu
![BİST 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu](/meb_iys_dosyalar/2022_06/10185037_WhatsApp_Image_2022-06-10_at_09.54.49_1.jpg)
BİST 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılında mezun olan meslek lisesi öğrencilerimiz, Ahilik Kültürünü yaşatmak amacıyla mezuniyetlerini Şed Kuşatma töreni ile yaptılar.
Ahilik kültürüne atıfta bulunularak Şed Kuşatma şeklinde yapılan mezuniyet törenine; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, Şube Müdürümüz Murat Çoban, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.
Düzenlenen tören öğrencilerimizin kep atması ile sona erdi.