BİST 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 3. Geleneksel Bahar Şenliği Etkinliği Düzenlendi
BİST 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bahar şenliği etkinliği düzenlendi. Okulun bahçesinde gerçekleştirilen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Şenlikte, öğrencilerin yaratıcılığını sergilediği birçok etkinlik yer aldı.
Bahar şenliği, öğrenciler arasında dostluk ve dayanışma duygularını pekiştirdiği gibi, aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve kültürel yönden gelişimine de katkı sağladı.
Lisede düzenlenen bahar şenliği etkinliğine; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Yüksel Yılmaz, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın M. Muhsin Kaya, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Murat Çoban, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Filiz Baran, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.