KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilek Güreşinde Dereceye Giren Öğrencilerimiz İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'i Ziyaret Etti
![Bilek Güreşinde Dereceye Giren Öğrencilerimiz İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06163849_1.jpg)
Ankarada düzenlenen Türkiye Şampiyonası finallerinde 1 altın, 5 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak büyük bir başarı elde eden Kırşehir Merkez Yunus Emre Ortaokulu Bilek Güreşi Takımı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'i makamında ziyaret etti. Genç sporcularımızı elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik eden İl Müdürümüz, öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi.