KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Valimiz Sayın H. Mete Buhara başkanlığında yapıldı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Sayın H. Mete Buhara'nın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sadık Gülecen, İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin Alpaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, daire müdürleri, ilgili kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Sayın H. Mete Buhara, bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde yürütülen çalışmaları ve önümüzdeki süreçte bu konuyla ilgili yapılacak çalışmaları bu toplantıda ayrıntılı olarak değerlendireceklerini söyledi.

Bağımlılıkla mücadeleye azim ve kararlılıkla devam edeceklerini belirten Valimiz Sayın H. Mete Buhara, "Toplum hayatını tehdit eden unsurların başında gelen bağımlılığın her türlüsüyle mücadelemize topyekûn olarak katkı sağlayacağız." dedi.

Toplantı, ilgili kurumlarca yapılan sunumların ardından bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirlerin görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.

22-12-2022

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.