Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22201104_1.jpg)
Anadolu Mektebi Yazar Okumaları programında görev alan öğretmenlerimizle toplantı yapmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Tarım ve Orman Eski Bakanı ve aynı zamanda Anadolu Mektebi Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sami Güçlü, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü ilimizdeki programına Valimiz Sayın H. Mete Buhara'yı makamında ziyaret ederek başladı. Daha sonra İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'i ziyaret eden Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları panellerinde görev alan öğretmenler ile müdürlüğümüz toplantı salonunda bir toplantı yaptı. Yapılan toplantıda, Anadolu Mektebi çalışmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.
Toplantıda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde görev yapan Prof. Dr. Sayın Selahaddin Bekki ve Prof. Dr. Sayın İbrahim Kavaz'da yer aldı.