KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Projesinde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Anadolu Mektebi Projesinde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı bünyesinde yürütülen ve gönüllülük esasına dayalı olarak devam eden Anadolu Mektebi Yazar Okumaları; yaşadığı toplumu, tarihini ve kültürünü tanıyan gençler yetiştirmek hedefiyle yola çıkılan ve Türk kültür ve medeniyetinin gelişmesine katkı sunan yazar ve şairlerin eserlerinin ele alındığı faaliyetlerden oluşuyor.

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesinde 12 danışman öğretmenimiz ve yaklaşık 200 öğrencimiz yer aldı.

Bu kapsamda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan Kırşehir Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltıda proje koordinatörleri ve okul danışman öğretmenlerimizle bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan düzenlenen etkinlikte öğretmenlerimizin okullarda hazırladıkları panellerle kültürümüze, sanatımıza ve tarihimize aşina nesiller yetiştirmesinde etkili olduğunu belirterek öğretmenlerimize teşekkür ederek Teşekkür Belgesi takdim etti.

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.