KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altın Çocuklarımız

Yapılan 2014-2015 Eğitim-öğretim yılının 1. döneminde yapılan Merkezi Ortak Sınavda (MOS) tüm sorulara doğru cevap vererek ilimizden 14 öğrencimiz tam puan almıştır.
Altın Çocuklarımız

Altın Çocuklarımız

 

Yapılan 2014-2015 Eğitim-öğretim yılının 1. döneminde yapılan Merkezi Ortak Sınavda (MOS) tüm sorulara doğru cevap vererek ilimizden 14 öğrencimiz tam puan almıştır.

 

Başarılı olan bu öğrencilerimizi Valimiz Sayın Necati Şentürk, Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Elmalı altınla ödüllendirmişlerdir.

 

İlk olarak; İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı başkanlığında okul müdürleri ve dereceye giren 14 öğrencimizi makamında kabul eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, çocuklarımızı, velilerini öğretmenlerini, okul müdürlerini ve İl Milli Eğitim Müdürümüzü tebrik eti ve öğrencilerin sınavda gösterdikleri bu başarı ile Kırşehir´in eğitimde marka kent olduğunu bir kere daha tescillediklerini söyledi.

 

Eğitim olmadan devletin ve milletin bekasının olmayacağını ifade eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, daha sonra dereceye giren öğrencilere altın hediye etmesi ile program sona erdi.

 

Valilik programının ardından Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci, İl Müdürümüz Elmalı başkanlığındaki heyeti makamında kabul etti. Sayın Bahçeci, Kırşehir’in bir eğitim markası olma inadını sürdürdükleri için öğrencilerimizi, velilerini, öğretmenlerini, okul müdürlerini ve İl Milli Eğitim Müdürümüzü tebrik etmişlerdir. Yapılan konuşmanın ardından Başkan Sayın Bahçeci başarılı olan öğrencilerimize altın ve çeşitli hediyeler vermiştir.

 

Son olarak 14 öğrencimizi ve okul müdürlerini İl Müdürümüz Osman Elmalı makamında kabul etti. İl Müdürümüz Elmalı, ilimizi gururlandıran çocuklarımızı, velilerini, öğretmenlerini ve okul müdürlerini tebrik ederek bu başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu ve geleneğe uyarak gururumuz olan öğrencilerimiz altınla ödüllendirdi.

 

Ayrıca İl Müdürümüz Osman Elmalı, çocuklarımızın yanında olan Valimiz Sayın Necati Şentürk’e ve Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’ye şükranlarını sundu.

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.