KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
54. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması
![54. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2023_04/17134936_tubitak_lise_derece_CalYYma_Yuzeyi_1_CalYYma_Yuzeyi_1.jpg)
54. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge aşamasında proje değerlendirme sonucunda ilimizden yarışmaya katılan projelerden Kırşehir Bilim ve Sanat Merkezimiz 2 proje ile bölge 1'incisi ve 1 proje ile bölge 2'ncisi, Gazi Osman Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisemiz ise 1 proje ile bölge 3'üncüsü olmuştur.
Bölge dereceleri elde eden idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.