KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de coşku ile kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de coşku ile kutlanıyor.

 

İlk Olarak Anıt Meydan da bulunan Atatürk büstüne, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı tarafından Milli Eğitim Müdürlüğü Çelengi konuldu. Çelenk Törenine İl Müdürümüzün yanı sıra Daire Müdürleri, Sivil Toplum kuruluşları, siyasi partilerin temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Valilik, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü makamları sembolik olarak öğrenciler tarafından temsil edildi.

 

İl Müdürümüz Sayın Osman Elmalı’dan Müdürlük Makamını Prof Dr. Erol Güngör İlkokul 4. Sınıf öğrencisi Doğukan Çetinkaya devraldı.

 

Temsili Müdür Doğukan Çetinkaya, okul ve çevresinin temizliğine daha çok dikkat edilmesini belirtti ve okullarda gerekli akıllı tahtaların ve öğrencilere verilen tabletlerin eksik olanların tamamlanmasını istedi.

 

İl Müdürümüz Sayın Osman Elmalı tarafından Temsili Müdür ve beraberindeki arkadaşlarına çeşitli hediyeler verildi.  

 

Ardından, Süleyman Türkmani İlkokulu´nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenine geçildi.

 

Buradaki törene Valimiz Sayın Necati Şentürk´ün yanı sıra Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, il protokolü, sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerin temsilcileri, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ve Okul Müdürü Naci Sargın´ın konuşmalarıyla devam eden program, öğrencilerin şiirler okuması ve çeşitli gösteriler sunmalarının ardından Valimiz Sayın Necati Şentürk Öğretmenlerle kısa bir süre sohbet etti ve tören sona erdi.

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.