2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Karne Töreni Muzaffer Mermer İlkokulunda Yapıldı
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Karne Töreni Muzaffer Mermer İlkokulunda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14163951_1.jpg)
2023-2024 eğitim öğretim yılı sene sonu karne töreni Muzaffer Mermer İlkokulunda yapıldı.
Muzaffer Mermer İlkokulunda düzenlenen karne törenine Valimiz Sayın H. Mete Buhara, Milletvekilimiz Sayın Necmettin Erkan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen ve Hayırsever Osman Yalçınkaya katıldı.
Karne dağıtımı sırasında öğrenciler ile sohbet eden ve karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik eden Valimiz, "Hepsi çok başarılı, hapsinin karne notları pekiyi, onlara iyi tatiller diliyor, tüm öğretmenlerimize ve velilerimize çocuklarımıza rehberlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum." dedi.
Düzenlenen tören öğrencilerle hatıra fotoğrafları çekimi ile sona erdi.
Kırşehir'de 224 okulda, 43 bin 718 öğrenci karnelerini aldılar.