2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13163523_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen başkanlığında 2023-2024 eğitim öğretim yılı sene sonu eğitim kurumu müdürleri kurulu toplantısı yapıldı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Müdürlüğümüz yöneticileri ile okul ve kurum müdürleri katıldı.
2023-2024 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi yapılan toplantıda, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantı gündem maddeleri hakkında ilgili okul ve kurum müdürlerimizin öneri ve taleplerini dinleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, eğitim öğretim yılının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında emeği olan eğitim camiamızın tüm çalışanlarına teşekkürlerini iletti.