KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Öğretim Yılı Hazırlık Çalışması ve Uyum Haftası Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![2020-2021 Öğretim Yılı Hazırlık Çalışması ve Uyum Haftası Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/09134901_IMG_6464.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket KARADENİZ, başkanlığında yapılan toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez ilkokul ve Anasınıfı Okul Müdürleriyle Öğretmenevi'nde bir araya gelindi.
Toplantıda 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı hazırlık çalışmaları ile İlkokul ve Anasınıfları için 3 hafta süreli Uyum Haftası Etkinlikleri konusunda çeşitli değerlendirmelerde bulunuldu.